Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Casinóba póker?

Kutya235 kérdése:

Casinóba póker?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy Magyarországon casinóban mennyi az az úgymond minimum összeg amivel leülhetek egy póker asztalhoz és nem röhögnek képen?

És ha akad olyan aki kipróbálta érdekelne hogy első alkalommal milyen lenne játszani?


2021. febr. 22. 17:09
 1/2 trichard2001 ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.
2021. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen kaszinó. Ha valami ilyen kisvárosi kaszinó és nem valami népszerű akkor szerintem tök mindegy mennyivel szállsz be, mert hozzád hasonló játékosok lesznek az asztalnál. Egy nagyobb, népszerűbb kaszinóban viszont már teljesen más. Én először mikor voltam 20k-val mentem be. Sokkal jobb kaszinóban játszani mint otthon haverokkal vagy online. Viszont mindig csak annyival játssz, amennyit nem sajnálsz és meg is engedhetsz magadnak ha elveszted.
2021. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!