Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma okozója?...

Mi lehet a probléma okozója? (Star Stable: Ősz Lovasai)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem az SSO-ról van itt szó, hanem a régi Star Stable játéksorozat első részéről.

Sajnos a játék hibásan, rendellenes jelenségekkel működik.

Amikor új játékot indítok, rögtön egy "piros képernyő"-vel indul a bevezető, majd ha átugrom, random lerak valahol a játék (legtöbbször a téli részen, néha az eredeti kiindulópont környékén).

Ha a kiindulópontnál rak le és eljutok odáig hogy lovagolni tudjak, az is problémás. Például ha egy dombon akarok a lóval felmenni, a ló megáll és egy helyben galoppozik tovább, majd gyors tempóban visszacsúszik egy 100 métert és kapom a piros képernyőt.


Újratelepítés nem segített, a probléma minden előjel nélkül jelentkezett.

A játék ugyanezen telepítőjével installáltam tegnap a másik gépünkre a játékot, ott minden rendesen működik.


Van-e valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?



2021. febr. 22. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bugos a játék.
2021. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem 😅
2021. márc. 14. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!