Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rá mód hogy átállítsam a...

Van rá mód hogy átállítsam a nyelvet?

Figyelt kérdés
Xbox360ra megvolt nekem az Assasin's Creed 3 és ma sikerült megoldanom hogy tudjak játszani xbox one-on vele. Annyi gond történt hogy valamiért a játékban minden leírt vagy kimondott szó orosz (angol szinkronos és magyar feliratos volt amikor megvettem még annó). A szinkront már sikerült átállítanom angolra és a szinkron feliratozását meg magyarra annyi a gondom hogy a játékbeli szövegek pl utasítások, küldetések még mindig orosz nyelven vannak leírva. A beállításokban csak a szinkront és a feliratot lehetett átállítani. Mit tudnék csinálni?

2021. febr. 23. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam a 360as változattal Xbox Oneon (van egy felújított is amit azt hiszem az AC Origins Season Passhoz adnak), de talán segíthet ha az Xbox menüjét magyarra állítod (ha idáig nem tetted volna). A beállításokban lehet a location és language részen.
2021. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jut eszembe a felújított AC3ban szinte biztos, hogy nincs magyar felirat, csak a 360asban.
2021. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi
2021. febr. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!