Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játékokat keresek amik...

Olyan játékokat keresek amik nem kaptak nagy marketinget, de mégis jól sikerültek akár indie játék is lehet FPS nézetű és TPS stílusban, mondjuk az utóbbi 5 évig visszamenőleg és PC-s legyen (akció-horror-thriller-sci-fi-kaland stílusban)?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Lényeg, olyanokat ajánljatok amiknek nem volt marketingje, de mégis jól sikerültek (jó kampány vagy jó sztori, szép grafika), de valamiért nem sokan ismerik és mégis kitűnnek az átlag felhozatalból az utóbbi 5 évig visszamenőleg, tehát úgy 2015-ig.
2021. febr. 28. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben talán tudnám ajánlani a Stalkert. Egy FPS játék türhető grafikval és egy remek történettel. A magyar szinkron nagyon sokat tob az élményen szerintem. Vagy a Secret laboratyt is tudom ajánlani. Steamon ingyenes és vannak jó magyar szerverek csak magyarokkal. Ez a játék FPS és nem kampányos hanem fullra online de szerintem jó ha rájössz mi hogy van
2021. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Life is Strange

https://www.youtube.com/watch?v=XbmUW6ZEP5g&ab_channel=BBencze


Nem tudom mennyire volt ismeretlen cím 2015-ben, de az biztos, hogy óriásit szólt akkoriban mikor megjelent, legalábbis a fórumok bejegyzései szerint, hirtelen sokan ezzel akartak játszani. A sztorija miatt eléggé nagy hype-ot kapott, de utólag, ezért sokan ismerik, de még így is rétegjátéknak tekinthető, sokan nem szeretik a narratív, döntésalapú játékokat, mert "ha filmet akarok nézni akkor filmet nézek, ha játszani akarok akkor meg játszok", ezért nem mindenki játszik vele. A grafika kellemes, nem tökéletes de szépek a bevilágítások, eszméletlen hangulatot tud teremteni a sztori, a karakterek összetettek benne, a zenék óriásak, és készülj fel: érzelmi hullámvasút. Szóval ez olyan is-is kategória, bele is illik a leírásodba meg nem is. Epizodikus, 5 részes, van magyar felirat ha szükséges, csak le kell tölteni.

2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utóbbi öt évben talán a shadow warrior remake

de ha nem gond a régebbi játék akkor a 2009-es Wolfeinstein ilyen szerintem

2021. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan játék is jó amit a kritika nagyon lehúzott, nálam a You Are Empty mindent visz. Rohadt hangulatos zombis játék egy posztapokaliptikus Szovjetunióban. Jók a helyszínek, a zene, a szörnyek, a hangulat, minden. Ellenben mindenki fikázza. Szerintem meg kiváló játék.
2021. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt a játékot azt hiszem valamelyik külföldi oldal 2.0-t adott a 10-ből. Én is próbáltam évekkel ezelőtt, de olyan hangulata van, olyan halott az egész, bár ilyen zombis orosz megoldás, mint a DUSK-12 vagy az Instinct, azok is ilyesmik :D
2021. márc. 23. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!