Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám ezt a problémát...

Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani a League of Legends-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, játszottam, abbahagytam, DE nem töröltem le, most is megvan, letöltve, csak be kell jelentkeznem. A probléma ott van hogy nem tudok csapatban dolgozni ha alig vannak jelzések, és a legtöbbször ezek a jelzések csak "ping"-ek, ami nem elég, és rá se tudok rendesen figyelni. A másik a: "MID ARE YOU DRUNK??????!!!!", de az még kevesebbet segít, ismerősökkel nem tudok menni, de le se akarom törölni. Bármi tanács van amivel meg tudnám oldani ezt az akadályt, hogy tudjak a többi 4-gyel akivel összerak tudjak együttműködni?
2021. márc. 1. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
bot meccs, azt egyedül is le lehet hozni.
2021. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A minimap-ra legalább 10 másodpercenként egyszer rá kell nézni, ha látod az enemy jungle-t hogy megy bot-ra akkor azonnal felkiáltójel ping bot-ra.

Mid-re az első recallnál vegyél pinkward-ot. Nézz róla videót hova érdemes lerakni mid-en.

Én support vagyok, diamond 2-es, de platinum alatti rankban nagyon toxic mindenki, nehéz együttműködni velük. Próbálj meg segíteni a többinek mid-ként. Pl:

Ha látod hogy a mid-es lefelé megy, te is indulj le, vagy pingeld.

Ha az enemy mid-es recallozott és top vagy bot enemy push-ol menj és gank-elj. Egy ilyen megmozdulással óriási előnyt szerezhettek, bot gank után akár sárkányt is vihetitek.


Nézz videót YouTube-on "tipps & tricks league of legends", vagy "how to get better in lol".

Rengeteg tanácsot adnak amikre ha odafigyelsz simán lehetsz legalább platinumos.

2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!