Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám legálisan...

Honnan tudnám legálisan megszerezni a Need for Speed: Carbon verzióját PC-re? (Nincs a laptopon cd tálca)

Figyelt kérdés

Nem tudom, így hívják-e, de nincsen ilyen bemenet. Egyszer már megvásároltam a játékot gyári cd-s verzióban, régebbi gépemen tudtam is játszani, viszont most sajnos nem tudom használni, mert erre a laptopra nem tudom telepíteni.


Néztem az Epic Game Launchert is, ahol vásároltam már meg több játékot is, viszont ez a verzió ott sajnos nem érhető el.


Van olyan hely, ahonnan legálisan le lehet tölteni fizetés ellenében? Ami mondjuk hasonló, mint az Epic Game. Tehát pénzért hozzáférést lehet szerezni, akár ilyen régebbi játékokhoz is.



2021. márc. 2. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Digitális licence sehol nem elérhető, legalábbis nem találtam.

Mivel ez egy 15 éves játék ami soha nem volt népszerű a NFS rajongók körében, így vlsz. nem is lesz elérhető soha digitálisan, csak a még megmaradt lemezes változatban találni néhány eladót.

Pl: [link]

Szerintem 2000 forintot megér.

2021. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Akármilyen furcsán is hangzik, de a benne lévő zenék lejárt licensz-szerződése miatt nem lehet többé forgalomba hozni. NFS ProStreet dettó.
2021. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Akkor marad a torrent.
2021. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha a játékra is újra adnál pénzt, lehet hosszútávon jobban járnál egy USB-s külső optikai meghajtóval hátha más régebbi lemezes játékhoz is kedvet kapsz később.
2021. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
2021. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#4 #5


Köszi! Ez eszembe sem jutott, akkor valószínűleg ez lesz és megveszem cd-n a játékot.

2021. márc. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!