Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RPG/Szerepjátékot keresnék,...

PsychoticGhoul kérdése:

RPG/Szerepjátékot keresnék, valami ötlet? /többi lent/

Figyelt kérdés

A mostani helyzet miatt sok "szabadidőm" maradt és az elöző év miatt is kifogyóban vagyok a játékokból. Mint relatív öreg motoros sok RPG-hez volt közöm. Egy "kisebb" felsorolás mihez is:


Dark Souls széria, Nioh 1/2, Sekiro, Jedi: Fallen Order, GoTsushima, Witcher széria, Diablo széria, Warframe, Destiny 1/2, Path of Exile (bár ezt az online vonalat ha lehet mellözük mert ez a grind még nekem is sok), Persona 4-5, Nier A., Final Fantasy 9-15, Fire Emblem TH(Switch), Mount & Blade, Darkest Dungeon, Skyrim, Deus Ex, pár Dragon Age, Mass Effect 2-3, Pokemon részek(?).


Sajnos jelenleg nincs lehetőségem semmiféle konzolon sem játszani így marad a PC.

Mint lehet látni nem zavarnak a JRPG-k sem.

A grafikával kapcsolatban csak annyit kérek hogy ne úgy nézzek ki mint az anno általános iskolai menüben tök főzeléknek csúfolt biofegyver.


Ha valaki tud segíteni azt előre is köszönöm!



2021. márc. 6. 04:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Genshin Impact esetleg?
2021. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fallout

Gothic

Risen

Fable

Dungeon Siege

Jade Empire

Neverwinter Nights

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

2021. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Star Wars: Knights of the Old Republic

Planescape: Torment

Icewind Dale

Baldur's Gate

System Shock 1,2

Eschalon: Book I,2,3

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

2021. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LotRO
2021. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

TES IV: Oblivion

Divinity II - Director's Cut

Divinity Original Sin 1,2

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Wasteland 2,3

Pillars of Eternity 1,2

Tyranny

Pathfinder: Kingmaker

Elex

2021. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg ajánlást!


Összesen 4 cím volt a felsoroltak között amit ismertem és/vagy ki is probáltam korábban (Genshin, Star Wars KOR, Fallout, Vampire: The Masquerade /bár szó szoros értelmében ezt nem csak a Werewolfot/).

2021. márc. 8. 04:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Middle Earth széria. Baromi jó játékok, ha bejön a gyűrűk ura világa. Nem épp klasszikus rpg, de el lehet lenni velük, másrészről most akciósok steamen még egy napig.
2021. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!