Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lesz ha kifizetem és...

Mi lesz ha kifizetem és letöltöm a Minecraftott a telefonomra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ez csak egy feliratkozás és minden hónapban újra ki kell e fizetnem az összeget vagy utána simán használhatom, mert megvettem. Lehet furcsa kérdés, de még semmilyen játékot nem vettem meg a telefonomra. (Android telefonról van szó Google playről tölteném le)

2021. márc. 6. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy játékot egyszer veszel meg.
2021. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer kifizeted, onnantól örökre a tiéd. És a frissítések is ingyenesek (ezért nincs Minecraft 1, 2 ,3 stb.) mert a Mojang jó fej.
2021. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden játékot csak egyszer kell megvenned, az onnantól a felhasználói fiókodhoz van kötve, és bármikor letörölheted, vagy újra telepítheted. Ha havidíjas a játék, azt a telepítésnél külön jóvá kel lhagynod.
2021. márc. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Köszönöm a segítséget! :)
2021. márc. 7. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer veszed meg, utána már minden frissítés ingyenes
2021. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!