Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnál ajánlani nekem realiszt...

Tudnál ajánlani nekem realisztikus lövöldözős játékokat?

Figyelt kérdés
Tehát pl, hogyha gyomron lövök valakit, akkor az haljon meg, és ne lőjön tovább. Ilyenekre gondolok.

2021. márc. 8. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom a tag-ek között van az Xbox. Sajnos Xbox-ra ilyen játék nem igazán létezik.
2021. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm, és Pc-re?
2021. márc. 8. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Realisztikusan, ha gyomron lősz valakit, az nem hal meg azonnal és lehet, hogy még egy ideig tovább lő. A valóságban egy lövés ritkán halálos azonnal, pláne ha aki kapja tele van adrenalinnal. Általában a fájdalom megbénítja és akár percekig vagy néha órákig fetreng, mire elvérzik. Sőt, még fejlövést is előfordul, hogy túlélnek. Ha az emberi test annyira sérülékeny volna, több százezer éve kihaltunk volna. Plusz ma már általános a lövedékálló mellények használata, amik pont a hasat és mellkast védik.


Egyébként ARMA sorozat szóba jöhetne, csak az nincs konzolra.

Esetleg America's Army, ez direkt az amerikai hadsereg számára és közreműködésével fejlesztett játék. Vagy legalábbis annak indult, nem tudom jelenleg hogy áll. Plusz szerintem konzolra ez sincs.

2021. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha esetleg valaki tud még mondani, írja le! Köszönöm!
2021. márc. 8. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Battlefieldet kipróbálhatod, de a 4 es ig. az első világháborús és az 5-ös kicsit szarabb.
2021. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt az operation flashpoint sorozat, elég régi, de a maga idejében nagyon jó ilyen lövöldözős katonásdi volt. A Red River része sztem még ma is élvezhető.
2021. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Insurgency, Hell Let Loose, Day of Infamy, Red Orhcestra, Rising Storm
2021. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PsychoticGhoul válasza:
Messze a legjobb ebben a kategoriában a Tarkov szerintem.
2021. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rainbow Six Vegas 1-2, Ghost Recon Advanced Warfighter 1-2
2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy csomó játék amit ha könnyűre teszel akkor szinte mindenki egy lövés benne. Amúgy meg ha belenézel olyan multis játékokba ahol elég komoly játékosbázis van akkor simán belefutsz olyanokba rendszeresen akik egy lövéssel ölnek meg. PUBG emlékeim szerint ilyen. Az más kérdés, hogy te el se tudod találni őket közben :D
2021. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!