Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit ér manapság (2021)...

Mennyit ér manapság (2021) egy Witcher 3 Collector’s Edition (Gyűjtői kiadás)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítenének beárazni egy Witcher 3 CE-t, ami hiánytalan és szép állapotban van? Tudom, elég ritka, a játék ráadásul nagyon kedvelt és emiatt magas árakat szabnak meg az emberek, de elég nagy a szórás köztük ebayen is. Magyarországon mennyi lenne a reális ára? Köszönöm a segítséget.

2021. márc. 14. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebay-en 20-30 ezer forint környékéről indul a PC-s gyűjtői kiadás. Viszont egy ilyent nehéz beárazni, mert nagyon speciális piac. Nem csak ritka kiadásról van szó, de egyes gyűjtők is hajlandók nagyobbra nyitni a pénztárcájukat.


Mondanám, hogy aukcióként tedd fel, de ez szerintem egy olyan eset, amikor nem feltétlan így kapod a legjobb árat. Plusz az is számít, hogy Magyarországon akarod eladni vagy külföldre. Bár ha magyar nyelvű gyűjtői, külföldön nem lesz rá olyan kereslet.


Amin el tudsz indulni, hogy figyeled, hogy mennyiért adnak el ténylegesen egyéb hasonló kaliberű gyűjtői kiadásokat és azok környékére lövöd be az árat. Szerintem viszont ha nem akarsz tőle áron alul megvárni, akkor árulni fogod egy darabig.

2021. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bontatlan csomagolásban kaphatsz érte olyan 200 ezer forintot. Viszont ha fel van bontva akkor olyan 20-30 ezer maximum
2021. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!