Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan PS4 játék,...

Létezik olyan PS4 játék, amiben offline osztott képernyős módban tudunk egymásra vadászni?

Figyelt kérdés

Anno Ps2-n a Medal of Honor-ban volt ilyen mód azt nagyon szerettük. Valamelyik Call of Duty-ban esetleg van ilyen mód?

Válaszaitokat köszönöm szépen! 🥰



2021. márc. 15. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
egy rakat van, de mondani hirtelen egyet se tudok :D Talan a Screencheat ami beugrik. Steamen a keresobe pipald be a split screen funkciot, es eselyes hogy a talalt jatekok ps4-re is ki lettek adva, csak nezz utana van-e benne split screen, mert van hogy PC verzioban van de a ps4 be nincs, de forditva is szokott lenni (pl Left4dead)
2021. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem PS4-re megvan, de csak online játszható. Azért amint látom ez elég régi játék, ennél kicsit komolyabbra gondoltam😉
2021. márc. 20. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


hogy most melyikben lehet egymásra vadászni, azt nem tudom, de a cod-okban pl mindig volt egymás ellen osztott képernyő, habár az újakban nem tudom nem-e hagyták ki, nézz utána :P

2021. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!