Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha véglegesen törlöm egy...

Ha véglegesen törlöm egy játék adatait, ami az alkalmazás mellé töltődött le, attól még a játék megmarad?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ötször elolvastam a kérdést, de még mindig nem értem. Milyen játék, milyen alkalmazás? Mi az összefüggés közöttük? Egy játék adata nem egyenlő a játékkal?
2021. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Síkhülye vagyok ezekhez, de akkor valahogy elmagyarázom:

Töltöttem le egy játékot, ami mellé töltődtek le más adatok is (fogalmam sincs, mik ezek, de gondolom a játékhoz valamik), és ha ezeket az adatokat letörölném, a játékkal még tudnék játszani?


Nem tudom, így érthető-e.

Igazából azért akarom kitörölni ezeket, mert nics tárhely a gépemen és már nem tudom, mit töröljek.

2021. márc. 15. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A játékadatok azok az adatok, amiket a játék, a letöltés után termelt. Ilyenek a mentések, esetleg skinek, világok, illetve minden játékon belüli haladás, tehát ha letörlöd olyan lesz, mintha a játékot újratelepítetted volna, tehát teljesen az alapoktól kezdesz benne mindent.
2021. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2021. márc. 15. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2021. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!