Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek eladó Witcher 3...

Keresek eladó Witcher 3 Collector’s Editiont, van aki megválna tőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek Witcher 3 Collector’s Editiont, gondoltam itt talán több emberhez eljut. Elsősorban PC-s érdekelne, de PS4es is szóba jöhet. Magyar nyelvű, hiánytalan és hibátlan állapotú érdekelne.

2021. márc. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van GOG-on, amitől megválnék, mivel az alap is megvan a dlc-kel. De nem tudom gogon át tudom e adni?
2021. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont dobozosra gondolsz, akkor nem tudok segíteni, csak digitálisan van meg.
2021. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen, de én a gyűjtői változatot keresem, ami szobrot, artbookot, steelbookot és medált tartalmaz.
2021. márc. 16. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tegyél fel aprós oldalakra, jófogás, vatera, hardverapró, esetleg még ebay hirdetést hogy keresel, ahol lehet facebook, e-mail stb elérhetőséggel, aztán várni, hátha valaki jelentkezik.

Bár szerintem arra készülj, hogy borsos ára lesz, nem tudom ano mennyi volt, de szinte biztos, hogy jelenleg is legalább annyit vagy inkább már többet kérnek érte.

2021. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tettem fel kb. mindenhova, csak nem sok a reakció :D nagyon jól sikerült mind a játék, mind pedig a gyűjtői, így nem sokan akarnak szerintem megválni tőle. A borsos árra felkészültem, az eredetinek kb a háromszorosa.
2021. márc. 16. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezt is te írtad ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11021131..


Ez ilyen burkolt marketing akar lenni?

2021. márc. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!