Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Formula1, de hogyan álljak neki?

Formula1, de hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen analfabéta vagyok a játékok világában, nincsen se xboxom, se ps-em, még csak egy normális pc-m sem. (macem van csak) Viszont nagyon nagyon szeretnék f1-et. Majd később rendes kormánnyal meg minden, de így egyszerre azért egy kicsit sok lenne. Vegyek egy ps-t? Nem is tudom hogyan álljak neki. Valaki légyszi világosítson fel, hogy hogyan megy ez....

2021. márc. 17. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha játszani akarsz,akkor PS vagy X-Box.
2021. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Egyetlen játék kedvéért nem vennék konzolt, de ez én vagyok.

Legjobban egy használt PS4-el, vagy Xbox One-al jársz, hozzá az F1 2019 vagy 2020 program, ezzel kijössz kb. 80 ezer forintból. De ha egy kicsit többet is szánnál rá, akkor mindenképpen Xbox One Series S-et javaslok:

[link]

Annyiba kerül, mint egy új PS4, viszont hardveresen sokkal-sokkal erősebb. Szerintem a kontrollere is sokkal jobb, mint a Playstationé, autós játékokhoz meg főleg. Az egyetlen hátránya, hogy nincs benne lemezmeghajtó, kizárólag digitálisan lehet rá játékokat letölteni. A fenti árban benne van 3 hónap Game Pass előfizetés is, ami több száz egyéb játék mellett tartalmazza az F1 2019-et is. 3 hónap alatt bőven el tudod dönteni, hogy bejön-e neked az F1, meg úgy általában a konzolos játék. Ha nem, akkor pár ezer forint bukóval simán kiszállhatsz belőle, de ha igen, tovább léphetsz a kormányra és a komolyabb szimulátorokra (Gran Turismo Sport, Asseto Corsa, stb).

2021. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Háááát, ha sem felszereltséged, sem hozzáértésed, akkor csak egy út maradt.

Váltsd ki az FIA-nál szuperlicenszet, és jelentkezz be valamelyik F1-es csapathoz pilótának a 2022-es szezonra.

Vagy sikerül, vagy nem.


Szerintem inkább az utóbbi. ;)

2021. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!