Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legolcsóbb ló star stable-ben?

Legolcsóbb ló star stable-ben?

Figyelt kérdés
400 star coinom van és szeretnék venni egy lovat. Pónim már van, abból nem szeretnék többet. Tudtok olyan lovat ami 400 sc alatt van? Ha igen, hol lehet megvenni?

2021. márc. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

a jorvik kezdő pónik 350 sc-be kerülnek és fort pintában vannak a kikötőnél.

ha beírod google keresőbe, hogy star stable database, akkor azon az oldalon mindent megtalálsz ami a játékban létezik (lovak, felszerelés, kisállatok stb.) és azt is kiírja, hogy mi hol van és mennyibe kerül

2021. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
a lópiacon vannak régi animációs lovak is, azok ilyen 250-280 sc körül vannak, de nem hinném, hogy olyat akarnál venni xd
2021. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fannibabavagyokxd ***** válasza:
100%

A legolcsóbb Ferdinándnál moorland ban lehet az is póni jorviki póni az 280 SC de van ott 300 sc-ért egy Dán sport ló én azt veszem meg megéri mert nagyon erős és gyors.

Meg ha Frízt akarsz akkor az asszem 300 valamennyi SC de az animációja nagyon rossz. Steve farmján 500 SC ott megéri és még az animációja is jó.

Remélem segítettem🙂

2021. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ferdinánd lópiacát nézd, ott vannak régi animációs lovak, és most az 1. gen. arab telivéreket is leárazták 250sc-re
2021. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha újabb lovat akarsz venni én a jorviki kezdő pónit ajánlanám, de ha neked mindegy hanyadik generációs akkor menj el a Pinta erőd melletti lópiacra(ferdinánd lópiaca a neve) ott vannak régi lovak,és akárki akármit mondhat, de szerintem vannak ott szép lovak :D(nekem onnan került ki az első lovam)
2022. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oh bocsi 5-ös vagyok, későn vettem észre hogy már van pónid, felejtsd el az elöző válaszom elejét XDD
2022. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!