Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az ArcheAge...

Mi a véleményetek az ArcheAge nevű MMORPG játékról?

Figyelt kérdés

Egy-két haverom akar rávenni, hogy játszunk vele, mert ők még régebben sokat tolták.

Viszont nekem nem igazán tetszik, szerintem biztos vannak jobb MMORPG-k.

Az értékelések alapján, amiket olvastam róla nem igazán jó játék, állítólag nagyon pay to win.


Érdekelne mi a véleményetek erről a játékról.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 26. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos mára már tényleg elég p2w. Így ha csak nem akarsz rá költeni pénzt akkor sokat fogsz vele szenvedni.
2021. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén nem játszottam vele, mert amikor kijött fel volt hype-olva és irreálisan drága volt. Streameket néztem róla, egész jónak tűnt, pörgött kb. másfél évig aztán hirtelen eltűntek a játékosok, most alig 2 ezer játékos játszik vele.


MMORPG-k terén a WOW-nál nincs játszhatóbb, áprilisban fog kijönni a BC eredetire, szerintem azzal érdemesebb elkezdeni játszani. ArcheAge-et hamar megfogjátok unni.

Egy évig játszottam a Neverwinter-rel és a Destiny2-vel, ezeket is ajánlani tudom, még esetleg a Warframe-et.


Van a Genshin Impact is, rengetegen játszanak vele 90k+ a napi aktív játékosok száma, nem játszottam vele (nem érdekel annyira), de ha téged vonz az animés megjelenés lehet tetszeni fog.


Visszatérve a WOW-hoz, (bár gondolom már játszottatok vele) még mindig a legjobb a műfajában. Én a Warmane-en játszottam 2 évig, áprilisban 7-8 emberrel már megdumáltuk hogy elkezdjük BC-n eredetin, ha nem is egyből, de ráfogtok majd jönni hogy nem nagyon akad olyan játék már amit lehetne tryhardolni, ami elé leülsz és beszippant (én legalábbis így gondolom).

A WOW áll ehhez legközelebb.

2021. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

"Visszatérve a WOW-hoz, (bár gondolom már játszottatok vele) még mindig a legjobb a műfajában"


Ár-érték arányban nem.

2021. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A magyar ember még mindig nem tudja, mit jelent a "Pay to Win". Az ArcheAge PvE részében maximum a szörnyek ellen tudsz "csalni", a PvP részében pedig nem lehet semmiféle pénzért vásárolható előnyt használni.
2021. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!