Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudunk együtt...

Miért nem tudunk együtt játszani a Tlauncher-ben?

Figyelt kérdés

A Tlauncher-ben szeretnénk játszani egy modolt világban. Mindketten letöltöttük a modot, multiplayerben is lehet játszani vele, egy játékos módban működik. Azonban, mikor csatlakozni szeretne egyikünk a másikhoz, a következő hibakódot írja ki:

java.net.connectexception...

A Hamachit használjuk, ott minden rendben, mindketten elérhetőek vagyunk.

Mod nélkül, másik verzióban tudunk csatlakozni egymáshoz.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 30. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Olcsó húsnak bizony híg a leve. Meg kell venni és máris tudtok játszani vele. :)
2021. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük ezt az igazán hasznos kommentet, ezzel nem lettünk okosabbak. S nem szándékozzuk megvenni a játékot, majd találunk rá más megoldást.;)
2021. márc. 30. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezzel a hozzáállással akkor nem is muszáj játszanotok. Sok sikert kis ingyenélők. :)
2021. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
2021. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először meg szeretnék győződni arról, hogy tényleg tetszik-e a játék nekünk. Nem szeretnénk feleslegesen pénzt kidobni.
2021. márc. 31. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
az aternos ingyenes csak regisztrálnikel email cimel és jelszo val
2021. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hali én az egyik barátommal úgy játszottunk ketten, hogy letöltöttük mind a ketten a hamachit: [link]


csináltunk egy közös szobát ahová a barátom becsatlakozot kimásolta az ipv4 címemet és beléptünk a modolt minecraft-ba én beléptem abba a világba megnyitottam lanra a szervert és a haveromnak pedig bekellet írnia az ip címem mögé egy : és utána pedig azt a számot amit a lan megnyitása után dobot ki a chat-re a haveromnak természetesen ezt multiplayer módban kellet ezt beírnia. De így könnyebb lesz itt van egy videó link: https://www.youtube.com/watch?v=9CA7JnmFt68


Remélem tudtam segíteni. Még annyi, hogy mind a kettőtöknek ugyanabban a verzióban kell játszanotok és még ezen a lan szerveren ha jol tudom csak öten tudtok majd játszani. :)

2021. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Meg Még azt elfelejtettem, hogy ez a hamachi teljesen ingyenes.
2021. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönjük szépen a válaszod!

Azóta sikerült megoldanunk a problémát, s kiderült, hogy a moddal volt a gond. Mi is ugyan ezzel a lehetőséggel játszottunk.

2021. jún. 4. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!