Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megakarom viccelni apumat ,...

Megakarom viccelni apumat , de ugye nem káros?

Figyelt kérdés

Vattát tettem a dohány helyett a cigijébe.

Ugye nem lesz baja?


2021. ápr. 1. 09:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értettem eddig is hogy valószínűleg tropa a tüdeje és vele az egészsége csak gondoltam ne rontsa tovább, mondjuk végülis ő tudja ( ja és gondolom ha ő tekerte a cigit mert ugye a dohányt vattára cserélte akkor nagy valószínűség szerint már nincs benne a füstszűrő ami tovább növeli az egészség károsodásának mértékét). De tudod mit, hadd szívja az égett pamut mérgező füstjét hátha intenzívre kerül a tüdejével ahol a covid rámegy a tüdjére és meghal. Tényleg jó kis vicc. Csak így tovább remélem még sokan lesznek akik bíztatják ezt a jó kis tréfát.
2021. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem bíztattam hogy csináljon ilyet, csak ne csináljunk úgy mintha egy slukk vattától már egyből a hullaszállítót kéne ráhívni.


Mi kamasz kölökként kiszedtük a csikktartóból az otthagyott csikkeket, kisodúrtuk belőle a dohányt, azt betekertük színes bolti reklámujságpapírba, és az abból készült hatalmas bézbózütő méretű "cigit" adtuk körbe, és láss csodát tízen sok évvel később még mindig itt vagyok, élek és virulok. :D

2021. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazad van. Kicsit túl dramatizáltam csak mégis ne csináljon hülyeséget ez lett volna a lényeg
2021. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!