Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi (2004 körüli)...

Keresek egy régi (2004 körüli) helikopteres játékot, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy olyan játékról van szó, ami 2004 körül jelent meg, ha jól emlékszem csak a demóval játszottam.

Arról szólt a játék hogy nagyjából felülnézetben egy helikopterrel kellett az adott pályán tankokat, harckocsikat, bázisokat kilőni.

A pálya kb. úgy nézett ki hogy aszfaltozott utak, házak, egy kisváros szerűség, az utakon harckocsik jöttek (de nem tower defense játék).


Tehát majdnem felülnézetben látszódott a helikopter, (minimálisan eltért a felülnézettől). Nem tudom pontosabban leírni, esetleg kérdezzetek róla, hátha eszembe jut valami.



2021. ápr. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha valamelyik képen felismered már nyert ügyed lesz, de én elsőre valamelyik Air Strike részre tippelek.

2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg,


Az AirStrike 3D-hez hasonló, de a helikoptert szabadon irányíthattad, volt egy pálya és azon belül bárhova mehettél. A felülnézete pedig hasonlított a Command & Conquer: Generals-hoz, de attól még inkább felülnézetes.


De csak egy helikoptert lehetett irányítani és akár körbe is fordíthattad a helikoptert, nem volt kötött hogy csak egyenesen haladhatsz mint az AirStrike-ban.


Mindenesetre még itt megnézem:

[link]

2021. ápr. 1. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Desert Strike ilyen, csak éppen 10 évvel korabbi játék. :)
2021. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. olyan mint a Nuclear Strike csak jobb volt a grafikája, de az irányítása stimmel.
2021. ápr. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!