Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kormányt érdemes venni...

Milyen kormányt érdemes venni szimulátorokhoz 80000FT tájékán?

Figyelt kérdés
Szimulátor alatt gondolok itt F1-re vagy Euro Track Simulator-ra. Elsőnek a logitechnek a g29/920-as modelljeit néztem de kicsit elvette a kedvem, amit a rossz fékkivitelezésről olvastam/láttam.

2021. ápr. 3. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Hát pedig attól jobbat nem kapsz ilyen áron! Akinek a kemény fék nem tetszik, vagy nem tudja jól beállítani, az meg kuplung fékezik, bár én úgy tudom azért annyira nem vészes, hogy ne lehessen megszokni....kiegészítőt meg lehet hozzá venni, ha nem félted magad a garancia vesztéstől!

Egyébként próbálj várni egy-két napot/hetet, hátha visszaesik a G923 ára oda, ahol eddig volt, kb egy árban a G29-el! Sajnos most emelkedett egy 10-esel!

2021. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet!
2021. ápr. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!