Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 tipegő többi skill...

Sims4 tipegő többi skill felgyorsítása?

Figyelt kérdés
A kominikáció skill a macival rettentő gyorsan felvihető, van olyan esetleg a többi skilhez is ami ilyen gyorsan felviszi őket? Gondolok itt az Imagination skillnél pl a babaháznál van-e gyorsabb meg az ilyesmik. Illetve a baba tablet a gyorsabb vagy ha az adott dolgokkal növelem a skilljüket? Mármint a "sétálás vagy tablett" a gyorsabb. Köszi a válaszokat.

2021. ápr. 5. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, gyorsabb, ha valaki tanítja (ha nem független tulajdonságú), szóval én mindig áthívok valakit, vagy rendelek babysittert, aztán a babával kérem, hogy játsszon vele.
2021. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tablettel nagyon lassan tanulnak sajnos,én leginkább csak a kommunikáció skillhez használom, mivel azt sokszor nem akarja a gyerek megtanulni. De azt is csak addig amíg nem tud a felnötekkel beszélgetni(ha jól tudom a 2.szint).Ezenkívül az építő kockát használom a járás és a dolgok megtanításához, mivel azzal kvázi ott lehet hagyni és lehet addig mást csinálni, vagy akár tanítható te is vele, mégse lesz mérges, és az gyorsabb mint a tablet. Az Imaginationnál pedig vagy játékot veszek neki, vagy mesét olvasok, mi talán egy kicsit gyorsabb. A bilit pedig mindig gyorsan megtanulja használni.
2021. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Második válaszoló, a komunikációt a macival tudja tanulni, akár fél perc alatt 5ös szintre kerülhet, ha babble opciót válaszgatod neki egymás után. Második szinten meg tudja ölelgetni és az nagyon gyorsan viszi én azt szoktam csináli. :)
2021. ápr. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!