Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom elköltöztetni a...

Hogyan tudom elköltöztetni a simem, sims4-be?

Figyelt kérdés
Van már egy családom és építettem egy másik házat ahova a fiamat szántam, de nem tudom hogy tudnám csak őt és a feleségét oda költöztetni.

2021. ápr. 6. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamiért amúgy ezt kivették belőle, egy ideig benne volt hogy lehessen ilyet csinálni de már sajnos nem lehet. :/

Viszont a másik mód rá: rámész a map-re, mint amikor belépsz a játékba, rámész a családodra, de nem a nyílra, amivel indítod a játékot, hanem a család szerkesztésére és ott lesz egy ilyen oda-vissza nyíl ahol lesz, hogy új háztartás létrehozása, oda áthelyezed a két simed, és valamennyi pénzt is áthelyezel abba a háztartásba, és kész. Ezek után kijelölöd azt a háztartást és beköltözteted őket az adott házba.

(Remélem követhető/érthető valamennyire.)

2021. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Oké, így már biztos érthetőbb lesz. :D

2021. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!