Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok építeni...

Miért nem tudok építeni Sims4-ben??

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja nem játszottam Sims4-el úgyhogy amikor megnyitottam a Steam-et egyből mutatta hogy le kell frissítenem oké ez meg volt, rendesen elindult de aztán amikor beléptem build mode-ba akkor vettem észre hogy nem tudok le rakni bútort,falat,ajtót semmit konkrétan de a meglévő tárgyakat tudom mozgatni és falat festeni is tudok meg törölni is de ennyi igazából erre is úgy jöttem rá hogy amikor rá kattintottam egy butorra de már meg se jelent meg nem jelölte ki egyébként vannak custom contentjeim de frissítés előtt se volt velük semmi probléma úgyhogy nem gondolom hogy az lenne a baj mert ujjakat most nem tettem bele igazából ez az egy baj van és nem tudom mit kezdjek, újra indítottam már a játékot de ugyanaz,ki próbáltam másik telken mert először azt hittem azzal a házzal van baj amit le töltöttem más galériájábol de nem mindenhol ugyanaz a baj

2021. ápr. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mégiscsak valamelyik CC zavar be. Vedd ki őket, és ha nélkülük jó lesz akkor azok közt a ludas. Ha CC-k nélkül is fennáll ez a probléma akkor a mentés lett korrupttálva, próbáld backup-olni akkor.
2021. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kivettem a mód mappát amibe a CC-k voltak és teljesen elállt a hiba úgyhogy igazad volt köszönöm, viszont nem értem hogy ez miért történt mármint frissítés előtt semmi problémája nem volt egyikkel sem, mindegyik működött is. Sajnos 1226 fájl van a mód mappába szóval szerintem egy napot tuti eltöltök vele xD , egyébként ha backupolnám szerinted menne úgy minden mint frissítés előtt? Illetve azt hogy kell csinálni még nem volt ilyesmire szükségem úgyhogy nem tudom
2021. ápr. 6. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont a CC az ami miatt hibás. Mivel jött frissítés a játékhoz, azzal az új frissítéssel már nem feltétlen kompatibilis az összes használt CC-d. Emiatt előfordulhatnak hibák. Nézd meg a használt CC-k letöltési oldalain, hogy ahhoz adtak-e ki frissítést ami már kompatibilis az új Sims verzióval. Persze előtte szortírozz közöttük, ahogy az első válaszoló írta, mert ha megvan a hibás CC akkor elég csak ahhoz nézni frissebb verziót.
2021. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!