Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kit válasszak Genshin Impact-ben?

Kit válasszak Genshin Impact-ben?

Figyelt kérdés
Ugye most jött vissza Childe banner-je, de nem tudom eldönteni, hogy húzzak-e érte, mert utána meg Zhongli jön vissza. Most anemo travelert, Bennett-et, Mona-t és Fischl-t használom, és így nagyon nem tudom, hogy Mona mellé érdemes-e húzni Childe-ért. Kérlek segítsetek érvekkel is!

2021. ápr. 6. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Childe
Zhongli
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mona mellé szerintem Bennett és Fischl pont jó, bár adhatna a 2 hydro bónuszt, de inkább lehetőleg a travelert próbált Zhonglira átcélozni
2021. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zhongli elég jó. De hogy ki kell, attól is függ, hogy inkább püfölni szeretsz, vagy lövöldözni?
2021. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hydro bónusz nem annyira jó, szerintem jobban megérné Zhongli-ra várni, ő konkrétan bármilyen csapatba beleillik.
2021. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel, elveszettem az 50/50-et és lett egy Dilucom.
2021. máj. 6. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A többieknek üzenem, hogy Zhongli pajzsa iszonyatosan könnyűvé teszi az egész játékot. Nekem megvan és tényleg szinte bármilyen támadást kibír. Bossokat győzök le úgy, hogy 1 hp-m se megy le. Ez az elején jó, de egy idő után nagyon unalmassá tud válni tőle a játék. De ettől még mérföldekkel jobb döntés mint Childe.


#4 Diluc egy nagyon jó karakter tud lenni, hogyha szánsz időt rá, annyira nem nagy csalódás :D

Nekem pl az első két 5 csillagos pull-om fegyverek voltak.. szóval :D

2021. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

1 dolgot nem bír ki.. bálna :) egyszer véletlen pont beleálltam, nem lett jó vége


Kérdező: sajnálom :c

2021. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!