Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 online-ban az a normális...

Gta 5 online-ban az a normális, hogy gránátvetős pimpelt autókkal rohangálnak az emberek össze-vissza?

Figyelt kérdés
Eléggé rontja a játékélményt, most pl egy Gerald küldetést csináltam volna két másik baromarccal, kisírták hogy hard mód legyen, aztán az egyik kilépett, mielőtt egyáltalán a drug deal közelébe értünk volna, a másik a pimpelt fos gránátvetős teherautójával rámugratott és megölt, aztán persze őt is lelőtték, így lett zéró a team life, persze utána egyből engem is lelőttek a *csába. A lolozást is hasonló hülyegyerekek miatt hagytam abba. Lehet kevésbé arcade szervereket választani, nincs ilyen, hogy ha apu megvesz neked mittoménmilyen shark cardot valós pénzért, akkor minden gyökér szart megvehet magának gyerkőc? Ha nem is RP-zni akarok, de ennél valamivel konszolidáltabb játékra vágyok.

2021. ápr. 8. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem találkoztam ilyennel, pedig 1700 óra az sok idő.

Hagyd ott őket te is, nem mintha tudnál kezdeni vele bármit is report-on kívül. Szerezz barátokat akik mennek veled.

2021. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Szabály: randomokkal nem érdemes küldetést vállalni, ha véletlenül mégis sikerül teljesíteni, vedd fel barátnak.
2021. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Full pay to win az egész, valami gyökér lesnipeolt mert az neki jó, húsz percig cserkésztem erre odajön egy másik random player és belémlő egy rakétát az autójából... Fájóan arcade az egész.
2021. ápr. 29. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az ilyen helyzeteket nem tudsz kezelni, nem javaslom hogy tovább játszd a játékot.
2021. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezelésnek az is tökéletesen megfelelő :)
2021. ápr. 29. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy azért csak lehet boldogulni, az első pár 10m nehéz, de utána szinte jön magától. Ha belépsz egy normálisabb crew-ba, ahol van némi összetartás, akkor könnyebb. Én az elején az adversary-kat nyomtam, mellette gunruning, később doomsday heist-et nagyon sokszor. Így shark card, csalás, kunyerálás nélkül több száz milliót szedtem össze, igaz, hogy több ezer óra volt, de többnyire jól szórakoztam. 😀
2021. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!