Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs benne Zlatan...

Miért nincs benne Zlatan Ibrahimovic a FIFA 18-ban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Benne van,azzal játszok. Azóta nem vettem egy Fifát sem
2021. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem a Kick off/Manager/Tournament módban hiába keresem mert átteném a Milanba de egyszerűen sehol sincsen(Azt tudom hogy Ultimate Teamben van de normálba nincs)
2021. ápr. 13. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

United States

La Galaxy

Az alap játékba benne kell legyen,nem patchel vitték be az MLS ligát

2021. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ott sincsen nekem benne. Hiába keresem,nincs. Viszont abba a mappába ahol be lehet állítani hogy kimondja a kommentátor a játékos nevét,abba benne van. Az lehet a baj, hogy az én XBOX 360-om nem képes internetkapcsolatot létesíteni?

De igazából nincs olyan nagy baj mert akkor max belecsinálom de azért jobb lenne ha a hivatalos Ibrahimoviccal tudnák játszani.

2021. ápr. 14. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem,kiadáskor nem volt benne,mert pont sérült volt,aztán mikor elment a Galaxyhoz beletették. A Kick off csapatválasztásnál középen van valami gomb,amivel lefrissíti a kereteket,nem tudom hogy a 360 tud-e ilyet,lehet az Ea nem törődik a lebutított verzió frissítgetésével
2021. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez a keretlefrissítés gondolom csak internettel megy. Azt sajnos az enyém nem képes létesíteni. Akkor az a "megoldás" hogy beleszerkesztem?
2021. ápr. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!