Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely poszt-apokaliptikus...

Mely poszt-apokaliptikus játékoknak volt számodra a LEGHANGULATOSABB látványvilága? Néhány mondattal indokold miért pont az (vagy miért azok). Mi fogott meg benne? Külön (és elsősorban) az FPS/TPS nézetű, külön az izometrikus nézetű játékokat nézve.

Figyelt kérdés

Történet szempontjából mely játékokat ajánlanátok? És miért azokat?


Igaz nem poszt-apokaliptikus, hiszen csupán egy D&D világon játszódó a Planescape Torment nevű játék, de állítólag fantasztikus története van! Ilyesmi programokat keresek.



2021. ápr. 16. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:

"Igaz nem poszt-apokaliptikus, hiszen csupán egy D&D világon játszódó a Planescape Torment nevű játék, de állítólag fantasztikus története van!


Ilyesmi programokat keresek."


Az utolsó mondat természetesen csak erre vonatkozott:


"Történet szempontjából mely játékokat ajánlanátok?"


A fő kérdés továbbra is a számodra/számotokra (valamiért) megkapó látványú poszt-apokaliptikus játékok ajánlása.

2021. ápr. 16. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Fallout 2 - Ma már grafikailag elavult, de éppen ezért jobban igénybe veszi az ember fantáziáját is(hasonlóan egy könyv olvasásához) ellentétben a mai csilli villi csúcs 3D grafikás játékokkal szemben. Én azóta sem találkoztam ennyire katartikusan megborzongató poszt-apokaliptikus élménnyel.

Persze a játék mesteri sötét ambient zenéi is jelentősen fokozzák a hangulatot, de ugyanez megvan a későbbi First Person 3D nézetű részekben is, viszont azokban mégsem éreztem ennyire át a poszt-apokaliptikus légkört, mert mint írtam ez sokkal jobban hat az ember elméjére, fantáziájára is, ami szépen kiszínezi úgymond a játék kezdetleges grafikáját, hasonlóan, mikor egy könyvet olvas az ember, ami ugye színtiszta szöveg, de az elmédben mégis kép szerűen lejátszódnak az események, megjelennek a helyszínek.


Dark Fantasy / Multiverzum témában ugyanígy ajánlom az általad is említett Plancescape Tormentet, ami történet tekintetében talán a valaha készült legjobb darkosabb hangvételű RPG.

2021. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

STALKER


Nem tudom, nem is nagyon játszottam másokkal. Nem vagyok már nagy gamer, mármint single playerben nem. A stalker viszont magával tudott ragadni, erre pedig rettentően kevés játék volt képes az elmúlt 15évben.

2021. ápr. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!