Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még valaki, aki játszik a...

Agnarr kérdése:

Van még valaki, aki játszik a Far cry vagy a Far cry 2 multiplayer módjával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdésnek hangzik, hiszen az egyik majdnem 20, a másik pedig 13 éves játék, de reménykedem benne, hogy akad még valaki, aki használja még vagy használta, de abbahagyta pár éve, és szívesen játszana velem.

2021. ápr. 18. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szervereik mennek még?
2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, azt nem tudom, most próbáltam ki a Far cry 2-ben offline profillal. Úgy működött, de az online-hoz azt írta, hogy kell hozzá csinálnom ilyen ubi.com accountot, de addig tuti nem csinálok ilyeneket, amíg nem tudom, hogy egyáltalán lenne-e kivel játszani. A Far Cry-hoz még nagyon nem nézegettem, ha jól emlékszem, oda csak játékosok kellenének.
2021. ápr. 18. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Első rész amenynire rémlik még Gamepsy-on keresztül ment, de az emg ugye megszűnt.
2021. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, 2 éve szereztem be a játékot. A második részt meg most decemberben a steam-en. Neked megvan mindkettő?
2021. ápr. 18. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Első része valahol még lehet, anno még 15 éve dobozosan megvettem :D
2021. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én most leltem rá a media marktban kb két éve. Te hányszor vitted már végig?
2021. ápr. 18. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Régen jópárszor.
2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg előkeresnéd, én szívesen megpróbálnám, hogy működik-e még a multiplayer vele. Mit szólsz hozzá?
2021. ápr. 18. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, feltenni már nem tudom, kéne hozzá dvd meghajto is.
2021. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát az egész jó! Szívesen beszélgetek veled privátban a játékról, de én most olyanokat keresek, akik tudnak velem játszani. Nem ismersz valakit, akinek megvan és működik neki?
2021. ápr. 18. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!