Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki jön minecraftozni?

Valaki jön minecraftozni?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom hogy nincs suli :/, gondoltam letöltöm a Tlaunchert és játszok, de jobb lenne ha volna még valaki. Sajnos mikrofom nincs de chaten beszélhetünk. Aki meg fikázna hogy a tlauncher szar meg vegyem meg, meg kiddo vagyok azokat nagyon szépen kérem hogy ne írjanak :> előre is köszönöm

2021. ápr. 24. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Oh igen elfelejtettem, hogx egy survival lenne, és ehhez kell hamachi.
2021. ápr. 24. 15:20
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Már ritkán megyek, de a ProPhoenix szerveren van egy kis jó közösség, ha gondolod, nézz fel, Tlauncherrel is elérhető.


IP: play.pro-phoenix.net

2021. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de én nem szerverekre akarok fellépni. Egy olyan embert keresek aki szeretne velem survival-özni a lan világomban.
2021. ápr. 24. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Sajnálom de eredeti példány mellett nem fogok "lopott" példányossal játszani. Menj vedd meg és egyből lesznek emberek akik szívesen mennének.
2021. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is kértelek meg rá, de arra viszont igen hogyha azt akarod hogy vegyem meg akkor ne írj. Erre te mégis írsz. Ne várd el hogy megvegyem kérlek, a tört verzión is ugyan úgy lehet játszani csak néhány eredeti szerverre nem lehet felmenni. Ha ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre ne csesztess. Köszi
2021. ápr. 24. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha már lopott verzióval játszol akkor legalább ne itt hirdesd magad. Gondolom van fóruma onnan ahonnan beszerezted... Menj oda.
2021. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok oda menni, azért írtam ide. Nem hírdatni szeretném magam dude csak egyszerűen játszani. És nem lopott hanem launcheres
2021. ápr. 24. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Pedig oda kéne... Illetve fizettél érte? Nem, akkor pedig lopott...
2021. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Álljon meg a menet! A nem eredeti nem azt jelenti, hogy lopott... Ahhoz, hogy ne perelje be a Microsoft például a Tlauncher fejlesztőit, ahhoz az ő engedélyük kell. Magyarul engedélyezve van, hogy legális forrásból beszerezhető legyen a játék INGYEN. Ezért nem lopott jelző a legmegfelelőbb rá. Hanem az hogy "Nem eredeti". Mellesleg ezért léteznek a Crackelt verziójú szerverek és az eredetis szerverek.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Az Aternos ingyenes host-ot ajánlom. Van egy bizonyos betöltési ideje, de legalább ingyenes és ráadásul nem kell hozzá hamachi. Ha találtál valakit, akivel játszanál, ajánlom figyelmedbe :) (Annyi buktatója van, hogy mindig létrehoz egy dinamikus ip, ami annyit takar, hogy mindig más ip-vel fogsz tudni felmenni a szerverre. De érdemes kipróbálni)

2021. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

9-es vagyok.

Még egy megjegyzés. Aki ilyen bolond, aki nem ismert ezen témakörben, az nem írogáljon bolondságokat. (Kicsit obszcénabb szóval akartam élni, csak rájöttem, nem díjaznák a moderátorok..)

2021. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!