Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék, ami hasonló,...

BlackClover21431 kérdése:

Van olyan játék, ami hasonló, vagy majdnem ugyanolyan, mint robloxon a dungeon quest?

Figyelt kérdés
Tehát kb. ugyanaz:mész raideket, kapsz cuccokat (szerencsétől függően minél jobbat) és képességeket, és multiplayer. Amikor kijött rengeteget játszottam vele haverommal, de mindketten meguntuk. Nincsen kb. ugyanolyan csak nem robloxos? Az már kicsit gagyi

#játék #Dungeon #Roblox #Dungeon game
2021. ápr. 25. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Jah, és ha lehet ne basztassatok hogy milyen fos gyerekes játékok tetszenek:D én is tudom hogy játékok szempontjából szar az ízlésem, de hát leköt:D

De amúgy más játékokat is szoktam nyomni:Valorant, Paladins, LoL, Dauntless, GTA V, ha valakit érdekel

2021. ápr. 25. 11:33
 2/3 A kérdező kommentje:

Aki kíváncsi a válaszra: van egy KurtzPel nevű játék, dungeonokat mész, és pvp is van benne, meg persze multiplayer szóval barátaiddal is tudsz rajta játszani.

A koncepció kicsit más, és egy kicsit animésen néznek ki a karakterek (ha valakinek ez negatívum), de nagyon zsír.

Steamen ingyenesen le lehet tölteni, és nem nagy a gépigénye (de persze ha szar a videókártyád mint nekem számolj azzal hogy nem lesz jó a grafika)

2021. máj. 17. 15:25
 3/3 kevin nagy YT ***** válasza:
A roblox dungeon questnél maradj, bár azt javaslom hogy próbáld ki a brookhaven RP-t és utána már csak a VESZTESEG-el kell majd játszanod
2021. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!