Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 online karakter arc csere?

Xycet kérdése:

Gta 5 online karakter arc csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet karaktert változtatni a játékban?

Itt most nem a hajra meg ilyenekre gondolok hanem maga az arcára/kinézetére😁



2021. ápr. 27. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Az Interaction Menüben a Change Appearance opcióná lehet megváltoztani 100 000 dollárért.
2021. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
A Change Appearance csak a Grand Theft Auto Online-ban működik,itt pedig a Grand Theft Auto Five alap story mode volt a kérdés.A GTA V-ben nem lehet ilyet tenni,viszont az Online karaktermódosítóval olyan karaktert csinálhatsz amilyet szeretnél.Sőt,online 2 karaktered is lehet.
2021. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A címben szereplő "Gta 5 online" és az "online" kulcsszó nem tudom neked miért utalt a "Grand Theft Auto Five alap story mode"-ra okoska törp.
2021. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 😂😂

Tudod nem lógok a gta-n... Nem rég kezdtem, illetve a story-t sem vittem végig nem mellesleg nem tudok angolul, DE nemrég kezdtem azt is szval megnyugodhat mindenki ❤️

#1

#2

Nektek pedig köszi 😘

2021. ápr. 30. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hármas és egyes vagyok. Az a válaszom a kettesnek ment.
2021. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 az online szó a cimben szerinted mit jelent


meg kell változtatnod a feni karakterszerkesztőben a szülőket, úgy tudsz teljesen más karaktert csinálni

2021. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6 És,szerinted a GTAV tag az mit jelent?


Nem kell megváltoztatni szülőt,tudsz bizonyos dolgokat anélkül is állítani. Az első változtatás a Chnage Appearance menüpont alatt ingyenes. A második változtatás kerül csak 100.000 Grand Theft Auto Dollar-ba.

2021. jún. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

#8


Te tényleg ilyen ostoba vagy, vagy csak megjátszod magad? :D

2021. jún. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!