Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még aktuálisnak tartjátok a...

Még aktuálisnak tartjátok a mod-olt, 1.7.10-es minecraft-ot?

Figyelt kérdés

Én létrehoztam rá egy szerver-t, azért mert, az 1.7.10-en a mod-ok, nagyon jók, jobban fut, mint az újabb verziók, lehet védekezni a kard-al, nincs bent az az eszement combat update. Sokkal jobban szeretem ezt a verziót. Azt szeretném megtudni, hogy ha most publikussá tenném a szerver-t, arra jönnének e a játékosok.


[Az internet sebesség: 2MB/s letöltés, 150KB/S feltöltés] Azért írtam le, nehogy azt gondolja valaki, hogy hírdetek, mert nem, ez nem hírdetés.


2021. ápr. 29. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Nos, az én véleményem szerint inkább csinált 1.8ban a szerót, mivel gyakorlatilag mindenki aki pvpzik ezt a verziot használja, és még itt sincs combat update. Az meg hogy jobban fut... azzal nem tudok vitatkozni mert nem próbáltam
2021. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!