Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Genshin Impactnak nagy a...

A Genshin Impactnak nagy a gépigénye?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, csak annyit tudok hogy ez egy animés játék és sokan játsszák most, nekem elég gyenge laptopom van, erre inkább ne is telepítsem?

Processzor: Ryzen 5 3500U

A videokártya az béna integrált, Radeon RX Vega 8

8 GB RAM van benne.



2021. máj. 5. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest elég nagy gépigénnyel rendelkezik a játék.

Ez a konfiguráció sajnos nem vinné el. 720p-ben mindent legalacsonyabban tartva is 30-40 fps-re számíthatsz. Ha nagyon játszani szeretnél vele akkor próbáld meg telefonon. Nem tudom milyen telód van, de azzal szerintem több esélyed lenne.


itt a gépigénye gépre:

[link]

2021. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2021. máj. 5. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen, ahogy első is mondta ezen felejtős, vagy max minden low-on esetleg. Az a baj hogy laptop és nem Pc-ről van szó. Pc-be elég lenne a minimumnak ez a config.
2021. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
simán fut egy normálisabb mobilon, de megy ps4-en is
2021. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
amúgy kérdező, próbáld meg
2021. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Alacsony beállításokon simán elfut rajta.

Én egy szar laptopon játszom, 7th gen intel core i3, intel uhd graphics 620 és 4gb ram.

Ezen is elfut, igaz legalacsonyabb beállításon és néha még a füvet sem látom meg ilyenek lol

De legalább tudok vele játszani:)

2021. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes játék próbáld ki.

Nekem a configom

i3-4005U

hd graphics 4400

4GB RAM.

Vannak laggok,teleportálni nagyon ritkán szoktam mert elég sok idő mire betölt,és minden very lowon van az fps-t meg feltettem 60ra-mert miért ne és én így játszok.

2021. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
🤷 Én telóról nyomom. Redmi note 9 prom van, viszi rendesen. Másfél óra után kezd lassúlni
2021. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!