Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem teóriákat a...

Mondanátok nekem teóriákat a Little Nightmares 2-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még decemberben játszottam a második résszel mikor kijött, mert nem bírtam várni vele. Azóta is sokat gondolkodom rajta mert imádok az ilyen játékokon filózni. Néztem már nagyon sok angol videót teóriákról de nem tudok velük betelni. Nekem is vannak teóriáim és nem nagyon találtam magyar oldalt ahol lennének írva, illetve ahol vitatni lehetne őket.

Engem nagyon érdekelnek a teóriák vagy saját vélemények illetve össze kapcsolások az első résszel^^ Szóval akinek van teóriája máshonnan vagy saját elképzelés az kérlek ossza meg velem és itt gyűjtük össze őket! Remélem sok hosszú teóriát láthatok tőletek!



2021. máj. 5. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!