Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én vagy a hibás?

Zoltán Baski kérdése:

Én vagy a hibás?

Figyelt kérdés
Egy minecraft hardcore világban játszottam a barátaimmal. Egyszer csak olyan ötletem támadt hogy felgyújtom az egyik barátom házát erre ő SZÁNDÉKOSAN megfulladt a vízben. Természetesen a világunk(amin már legalább 2 órája voltunk) elveszett. Ezért én vagyok a hibás?

2021. máj. 7. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Menjél inkább tanulj a hétfői órákra,jó?léci
2021. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
De ad.gyerek vagy.iskolás.pihenj!hétfőn suli!😊
2021. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%
Persze. Ok nélkül felgyújtottad a házát, ő pedig szerencsére nem hagyta "szó nélkül". Ezért komolyan ki kellett írni egy kérdést? Tanulj inkább...
2021. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Hú de kemény valaki privátban :D


Előzmény:A kérdésre írt válaszod: Én vagy a hibás?

"Persze. Ok nélkül felgyújtottad a házát, ő pedig szerencsére nem hagyta "szó nélkül". Ezért komolyan ki kellett írni egy kérdést? Tanulj inkább..."



Az üzenet:Remélem nem fogod tudni balra fordítani a fejed!!!!

2021. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért ki lenne? Elkezdtél trollkodni, ő meg nem akart így játszani. Egy biztos, ettől nem mentális beteg, ha már ezt a témakört választottad.
2021. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezek azok akiket szarrávernek minden szünetben. A lányok lehánynák, agya nincs, egyetlen öröme hogy egy játékban felgyújtott egy házat.
2021. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mithrax válasza:
100%
szerintem a miskolci gyújtogatások fő okai Szibériai csilpcsalpfüzike túlnépesedése az Afrikai kontinensen települt angol gyarmatok
2021. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
6-os vagyok, törölték az előző hozzászólást, de retkes anyázik privátban a kérdező. Rendkívül patkány
2021. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyázik?finoman fogalmaztál...

Ez egy szutyok

2021. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt leírtam én is csak törölték.
2021. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!