Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek kissé túl értékelv...

Szerintetek kissé túl értékelve a GTA San Andreas a mai napig?

Figyelt kérdés
Szeretem és egy tök jó játéknak tartom, de annyira istenítik, hogy az már túlzás. Több dolog nem volt annyira jól kidolgozva az akkori limitált hardver miatt, ami a gta 5-ben sokkal jobban működik.
2021. máj. 8. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja, csak a két játék között eltelt majdnem 10 év. A régi játék alacsony gépigénye miatt sokkal többen hozzáfértek és férnek. Az alap sztori módon túl a kétféle multiplayer mód és a rájuk épülő modolási rendszer pedig olyan szabadságot adott a 'fejlesztőknek' (lényegében bárkinek, aki hajlandó volt megtanulni a programozási nyelvet), hogy százféle másik multiplayer világot lehetett teremteni, aminek akkor és most is hatalmas játékosbázisa van (15+ év után is 40-50+ ezrek játsszák).
2021. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
GTA:SA-nak van egy feelingje amit nem lehet utánozni még 15év után se :),már 3évesen nyomtam....
2021. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert a vice city a legjobb a mai napig.
2021. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintm is erősen túl van értékelve, de szerintem a problémái pont nem a kora hardverlimitációiból fakadnak. Már egy elég régi játékmotort használtak hozzá, ami sokkal jobban limitált, mint a hardver. Emellett, amit rengetegen pozitívumként szoktak felhozni, hogy mennyi "tartalom" van benne. Csak épp annak a tartalomnak a java filler, ami nem illik bele jól a játékba vagy kifejezetten pocsék. Nem véletlenül nincs azóta sem táncikálás meg autó táncoltatás azóta sem GTA-ban. Nem azért, mert ne lehetne megindokolni, hogy "belepasszoljon" a hangulatba, hanem mert ember nem volt a világon, aki szerette. Emellett a játék tele volt tömve értelmetlen gyűjtögethető vacakokkal.


Az eredménye az lett, hogy rá tudták írni, hogy mindenidők legnagyobb GTA-ja, amit 80-100 óra teljesen kijátszani. Csak abból 30-40 órányi érdemi tartalom, a többi pedig marhaság.

2021. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
4-essel nem nagyon értek egyet. GTA V-ben talán az Opressorok jobbak? A gta szériából lassan Saints Row lesz... GTA:SA Forever #CJ
2021. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Filmek helyxett játékokról jönnek a " túlértékelt " kérdések?
2021. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Én is ezt gondolom. Emiatt veszem elő szívesebben a 3-at és a vice city-t, mert nem pakolták tele túl sok mindennel. A repülés a gta 5-ben sokkal élvezetesebb, mint a san andreasban sokkal jobb irányítani. Táncikálás csak az onlineban van, de az is sokkal jobb, mint a san andreasban. Az a bajom a san andreassal, hogy tipikusan a sokat akart a szarka, de nem bírta a farka esete. Szeretem azt a játékot, de túl sok mindent pakoltak bele és az az engine nem bírta ezt. Visszatérve a repülésre többször jártam úgy, hogy egy lassan betöltődött fa miatt robbantam fel. Vagy ott az öltözködés, ami szerintem katasztrófa. Nem véletlen, hogy a liberty stories és a vice city stories-ban visszatértek a vice citys öltözködéshez, aztán az új enginel végre jól működött a san andreashoz hasonló öltözködési modell.

Én csak nem értem ezt az iszonyatt nagy imádatot körülötte. Minden játékellem ami volt a san andreasban jobban működik az 5-ben és biztos jobban fog működni majd a 6-ban.

#5 Az oppressor szerintem is egy túlzás volt, de én inkább single playeres vagyok. Amikor onlineoztam akkor mindig üres sessiont csináltam az oppressoros kölykök miatt.

2021. máj. 21. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én imádtam a San Andreast. Vice City volt az első, amit próbáltam, de az annyira nem jött be. San Andreassal rengeteget játszottam, talán 3x mentésem volt fullon, néha csak beléptem még tizenévesen, hogy "vezessek", mert unatkoztam. Vigyáztam rá, hogy meg se karcoljam a kocsit, és ne előzzek ha jönnek szembe, meg a piroson se menjek át. A zenéket is imádtam, főleg a countryt. Meg "csajozni" is szerettem. A Katie vagy kicsoda volt a kedvencem San Francisco szélén, meg a falusi csaj, állandóan vittem táncolni őket meg kajálni. Aláírom, túlértékelt vagy sem, nekem a kedvencem.
2021. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
86%
Szerintem a régebbi részek (gta3, vice city, gta sa) sokkal élvezetesebbek voltak mint a gta 5.
2021. máj. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
84%
Személy szerint nekem is a Gta San Andreas a kedvencem a GTA-k között.San Andreasnak jó volt maga a története feelingje (tiszta 90-es évek) meg a küldetései,továbbá nem kellett hozzá erőmű számítógép.Egyszerű átlagos gépeken is könnyen futtatható volt.Nem volt a játéknak nagy követelménye,így nagyon sokan játszottak is vele.Felesleges összehasonlítani a GTA 5-el grafikailag,mivel az jóval később jött ki.A GTA 5 már nekem sem tetszett annyira,hiába van nagyon jó grafikája,meg ahhoz erőműgép kell azért.Egyébként mai napig játszok régi GTA-val a Liberty City-vel.Előző régi gépemen még a GTA 1 is fent volt,de az XP-s gépemet már eladtam.:)
2021. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!