Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honkai Impact 3rd VS Genshin...

Honkai Impact 3rd VS Genshin Impact?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb a 2 játék közül?Melyiknek mi a pozitív és negatív tulajdonsága

2021. máj. 10. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Genshin Impact
Honkai Impact 3rd
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Honkai impact-el még nem játszottam, de a Genshin-t mindenképp ajánlom. Én már fél éve játszok kb és megunhatatlan. A sztori is nagyon tetszik meg a karakterek. A harcstílusok is nagyon jók. A karakterfejlesztés is nagyon egyedi.

Csak ajánlani tudom! :)

2021. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Honkai Impact-nak iszonyatosan jó története van.

Az abban a játékban lévő karaktertől indult ki a Genshin Impact egész története.

Az "Unknown God" Akit a játék legelején láthattunk, hogy elragadja a testvérünket igazából a Honkai-ban lévő egyik játszható karakter. :D (fun fact: nekem megvan az a karakter)


Egy próbát megér a Honkai Impact is, de mindenképp telón tessék vele játszani, mert gépen undorítóan optimizálatlan :D

2021. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Melyik az a karakter a Honkai-ba aki elragadja a Genshin-be a testvérünket? Most kezdtem nemrég én is Honkai-t de még nem ismertem fel a testvérrablónkat. xDD


Illetve Genshin elég jól optimalizált pc-n is. Ha nem ragaszkodsz hogy minden full-hd legyen akkor szépen fut gyengébb gépeken is. Nekem kicsivel közepes beállítási szint felett szépen futott még a gépem fejlesztése előtt is.

Régi configom amit emlitettem hogy szépen futott:


Intel Pentium g2030 3ghz(2 magos 2 szálas)

Radeon r7 240 1gb vga

8gb ddr3 ram.


Szóval ha nem full hd a cél akkor 1 potato pc is simán elviszi.

2021. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

#3 igazából telibe Kiana az, a főszereplő csaj akivel az elején kezded. :D

"Kiana, Herrscher Of The Void" formája.

Legalább is amennyire én tudom :D

2021. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 köszönöm. Máris meglesem akkor. :D
2021. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Honkai-t én se próbáltam, de a Genshint csak ajánlani tudom ^^ Egyetlen egy negatívuma a játéknak a wish-rendszer, amitől a falat lehet kaparni, ezen kívűl maga a játék szép, igényes, a történet jó, izgalmas, egy próbát feltétlen megér ^^
2021. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!