Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet wormssel játszani?

Hogyan lehet wormssel játszani?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, de full nem értek hozzá sajnos. Annyi van meg, hogy 10 éve egy barátommal éjjel-nappal nyomtuk, s most én újra szeretnék játszani. Honnan tudnám megszerezni? Meg kell venni vagy simán le lehet tölteni?

2021. máj. 11. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal hogy melyik worms? Mert mára már kismillió van. DE ha régi akkor talán az Armageddon? Illetve ha ismét barátokkal, vagy más emberekkel szeretnél játszani akkor meg kell venned. Ha csak magaddal akarsz akkor elég ha csak letöltöd(torrent). Rajtad áll.
2021. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy full nem értek hozzá xd. Legszívesebben a régivel játszanék, szóval akkor Armageddon lenne az ideális szerintem. :) S most elsősorban magammal játszanék csak, szóval akkor ezt majd le tudom tölteni, ennek örülök! Köszönöm a segítséget.
2021. máj. 12. 08:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!