Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Phasmophobia mikrofon nem...

Phasmophobia mikrofon nem megy. Miért?

Figyelt kérdés

Minden rendesen be van állítva (eredeti is a játék) a Windows-on is alapra van állítva a miki meg mindent megcsináltam a videó szerint: [link] és mégse megy.

Valami ötlet?



2021. máj. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Játékban nem hallanak? Régebben játszottam vele. Beállításokban a locallal szenvedtünk. Vagy ki vagy be, nem emlékszem már.
2021. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,de a voice recognition az options-ben tudod ahol írja

"Say 'Give us a sign.' " és alatta folyamat csak azt írja hogy "Listening" és nem vált arra ami jó lenne (mert akkor működne) "We heard you."

2021. máj. 11. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem is próbáltam. Soha nem fogadta el ahogy mondtam. 😂
2021. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De attól a játékban nekem érzékelte. Szóval a spirit boxon ha beszéltem jó volt, a többiek is hallottak stb.
2021. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor valami megoldást? Valaki?

Most raktam újra megint a driver-eket, de nem tetszet neki

Bétába átváltottam ott se megy.

Másik mikrofonnal probáltam akkor sem.


Ja és azt mondja meg nekem valaki (bocsi kérdés a kérdésben)hogy hogy lehet az hogy egy tört verziósal játszotam eddig (proton launcher)és ott ment a hang (néha,ott is gubanc volt sokszor)meg na nem ez akart lenni a +kérdés hanem, a tört verzión elért eredményeim valahogy az eredetire átmentek és nem is tudom törölni

Hogyan?

2021. máj. 12. 14:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam a Windows-t is de így sem akar működni.
2021. máj. 19. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Apám laptopján meg megy pedig ugyanaz a beállítások,sőt mikrofont is használtam.?.!
2021. máj. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!