Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megérné az aternos féle szerver?

Egy átlagos ember 2.0 kérdése:

Megérné az aternos féle szerver?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem hogy mindössze pár barátnak egy kellemes minecraft survivalre megérné az aternos szerverszolgáltató? Mármint.. tudom.. ingyenes de mégis milyen funkciókat biztosít? Normálisan tud futni? Tapasztaltatok problémát? Tudtok esetleg más ingyenes szerószolgáltatót ajánlani? Azért ingyenes mert ezen tényleg csak pár barát játszana egy egyszerű survivalt. Köszi a segítséget előre is! 🙂😊

#szerver #Minecraft #kis igények
2021. máj. 12. 20:29
A kérdező szavazást indított:
az aternos semmit nem ér
a ti igényeiteket simán kielégíti
vannak, más, jobb, ingyenes szerverszolgátatók is. Kifejtem.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már egszerűbb ha valamelyikőtök futtat egyet otthonról.
2021. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hamachit egyszerű beallítani és ott még sorba sem kell álni a szerver elindításához
2021. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Vannak különböző hosting oldalak azokat ajánlom az aternost sokan utálják mert nem a legjobb a hosting...
2021. máj. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyjátok az Aternost. Mostanában borzalmasan laggol. Én is ezzel csináltam szervereket amikor játszottunk, de már-már élvezhetetlen volt. 20 másodperc mire kinyílik a chest, nem adja ki a blokkokat, néha visszadob pár blokkot stb. Persze megér egy próbát de inkább keressetek másikat. Én még a Minehut-ot tudnám ajánlani.
2021. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vps4yout ajánlom vagy az srkhostot 500ft egy szerver szerintem bőven elég és még jó is.
2021. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!