Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud egy olyan játékot...

Valaki tud egy olyan játékot ajánlani ami valamilyen szinten olyan mint egy RTS és egyben FPS játék is? Oké For Honor, de valami olyan kell ami nem halott, vagy nincs teli tryhardokkal.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát, a For Honor se nem RTS, se nem FPS, így marha nehéz lesz kitalálni, hogy mire gondoltál.
2021. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, olvasd el újra 👍
2021. máj. 14. 10:11
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

van benne belsonezet? Mert fps kategoria ezt takarja

en ugy nezem tps nezet van benne


rts az pedig strategiat takarja ott is inkabb azt amikor egyszerre csapatokat iranyitasz vagy sok egyseget csapatkent kezelsz, nem egyet/parat kozelrol kozvetlen vezerelsz


ez inkabb RPG hez kapcsolodna


Illetve RTT (takttikaihoz)


for honor igy ranezve valami fantasy mufaju lehet


Multi Akcio RPG nem?

es legfeljebb taktika elemekkel amik nem feltetlen takarjak az RTT t


igy ez valoban nem FPS (vs TPS) es nem RTS (vs taktikai) ( tudsz ebben tobb karatktert iranyitani tehat egyaltalan?)


de javits ki ha valoban van belsonezet (mikor karaktere szemen keresztul tudsz a jatekban "lenni", es nem latod a karatkter hatat, egeszet, csak kezet pl.)


arra pedig kerdeztem hogy tudsz e tobb karaktert (egyszerre!) iranyitani, de mik ezek? sajat karakterek? Vagy kisebb tarsak (lenyek)?

2021. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nezegetem, egesz jo jatek lehet


engem emlekeztet ezekre pl.


Middle-earth: Shadow of Mordor 2014,

Middle-earth: Shadow of War 2017,

Mount and Blade (szeria)


Kicsit Witcher szeriara


Assassin Creed szeriara


persze kozvetlen ilyesmi nem tudom van e mas hasonlo

mennyire van benne fantasy elem? valosaghoz ragaszkodik? Vagy elrugazskodik tole?



ezt pl. Ki is probalnam: ez FPS nezetu


Mordhau 2019

2021. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem, nincs benne sem FPS nézet, sem RTS elemek. A kérdező nem tudja, hogy ezek mit jelentenek, és ezért engem tart analfabéta hülyének (#1-es vagyok).
2021. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!