Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kevés fps Diablo 3-ban?

Kevés fps Diablo 3-ban?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés lett egyik napról a másikra az fps-em Diablo 3 multiban.

Eddig max beállítasokon 70-80-nal vitte.

De kb 4 napja hirtelen a semmiből lesett és 25-40 között mozog. Még ha a legkisebbre állítom a grafikát akkor is ugyanannyi marad.

Egy hete bővítettem 8ról 16gb ramra.


Ezért még kevésbé értem.

Gtx 1050ti és i5-8300h van a laptopban. Win10.


Kb. 2 hete lett újratelepítve (helyreállítva) a rendszer.


Mi a gond?


Elképzelhető, hogy a multi miatt van ez? Mert most beléptem solo-ban és 90-100 körül megállt simán.


Ha így van mit lehet tenni?



2021. máj. 13. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd újr a wint, az a helyreállítás inkább csak még jobban összekutyulja a dolgokat.
2021. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a NET framewoköt telepítsd újra, ha csak multinál van ez!
2021. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben. És azt hogyan kell?

Valamennyire értek a gépekhez, de ezt még nem tudom.

2021. máj. 17. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:

Tévedtem. :/


Solo-ban is kevesebb az fps mint anno.


Az lehetséges, hogy akkor csökken le az fps-em, ha közel ér hozám a haverom karaktere?

o.O


Nem hangzik túl értelmesnek, de eskü azt vettem észre, hogy amikor messze van tőlem akkor 60-70 amikor újra utolér akkor meg 40-50 fps-em van.


Nem értem mi lehet a GOND. tulajdonképpen pont az ellenkezőjére számítottam. Azt hittem, hogy a több RAM több fps-t és kevesebb framedroppot fog eredményezni. Nos ebből a kevesebb framedrop sikerült, cserébe az fps kvázi a felére csökkent.


Már írtam ugyan de a grafikai beállítások bármiféle változtatása semmit nem változtat az fps számon.

2021. máj. 18. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nincs bedugva a laptop táp? Mert akkor általában nem használják a vidkártyát. Az is lehet hogy a játékban lett átállítva hogy az integrált vidkártyát használja.


A RAM növekedés semmit nem javít az fps-en, ha a növekedés előtti RAM is éppen elég volt.

2021. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt lehet játékon belül választan kártyát?

Nem emlékszem ilyesmire...

Mindegy azért megnézem majd.

2021. szept. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!