Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Srácok szeretnék valamit...

Arpad3 kérdése:

Srácok szeretnék valamit kérdezni, lehet hogy furcsa de valaki ad egy cheatet a World Of Tanks hez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy igazságosan lenne, jó játszani de már meguntam hogy VII VIII XI X tankokat raknak pedig VII és VIII tankom van.
2021. máj. 15. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igazságosan lenne, "ez nem jó" Tudom hogy ig

azságtalan lenne"

2021. máj. 15. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Játéknak,ilyen a felépítése inkább a játék élménye adja a játék lényegét ha te azon görcsölsz hogy már kilőnek az első percben.

Akkor,nem jól játszol!

Mert itt az élmény a lényeg hogy,vezetsz,a táj,mozgás arra kellene fókuszálni majd utána játszani .

A másik meg hogy van egy erősebb,harckocsid az nem jelenti azt hogy mindene át,és nem lehet kilőni .

2021. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

Chet,ott van a játék felületén is .

[link]

2021. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Cheateknek akkor van értelme, ha anyagi javakkal szolgál, illetve az esport kategóriába tartozik. Ilyen pl. a CSGO, ezzel ellentétben a WoT legfeljebb az utóbbi kategóriába tartozik, de annak sem nevezném. Tanuld meg élvezni a játékot, vagy keress egy másikat.
2021. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket az "én nem akarok csalni, de hát mindenki csal, ezért én is kénytelen vagyok" kérdéseket. :)
2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Így is tele van már velük a játék.
2021. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk a kérdező a játék egyik legnagyobb hibája ellen keresett megoldast, amit maga a keszitok is lexarnak, es egyaltalan nem csalas.

Élvezni a jatekot? Mikor maga a fejlesztők veszik el ezt a lehetőséget?

2021. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!