Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil Village nevű...

Resident Evil Village nevű játékkal kapcsolatban válaszoltok pár kérdésemre? (lent)

Figyelt kérdés
Van pc-re? Mennyibe kerül? Tízesskálán mennyire nehéz a nyelvezete? Alapfokú angollal lehet èrteni úgy nagyjából? Megéri megvenni? Hogy tetszik/tetszett nektek?

2021. máj. 17. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A YOUTUBE oldalon van 10000000000000000000000000000000000 videó róla.
2021. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megvenni:

[link]

2021. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van PC-re.

60 euró.

A "tízes skála" nem értelmezhető, mert a te nyelvtudásodtól függ a nehézség. Nem nehezebb, mint egy átlagos film vagy könyv nyelvezete.

Megéri megvenni, ha többször is újra akarod játszani, mert rengeteg dolgot lehet benne összegyűjtögetni és felfedezni. Ott a külön Mercenaries mód is, azzal is sok időt el lehet tölteni. Ha csak a sztorit akarod egyszer végigtolni, akkor drága.

Nagyon tetszett, pedig én a sorozat régi rajongójaként igencsak kritikus vagyok.

2021. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg gagyi, ha Resident evilezni akarsz akkor a 2. és 3. rész remaket ajánlom, az az igazi resident evil.
2021. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És lesz a 4 ből is remake
2021. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Itt kétlem, hogy van olyan aki már megvette volna, vagy játszott volna a játékkal... Na amekkora amekkora hozzáértők válaszolgatnak itt, szerintem ne is halgass rájuk, bármit is írnak.:D


Az meg, hogy mi az "igazi" Resident Evil nyilván maguk a készítők tudják a legjobban nem mi, akik még nem is játszottunk az új résszel, legfeljebb csak Youtube-os videókat láttunk belőle..


Én is csak videókon láttam eddig és azok alapján nekem nagyon tetszik. Írtó hangulatos játék és nagyon szép a grafikája. Én nem vagyok egy Resident rajongó, a 7-el se játszottam még, de eddig a messze Village tetszik nekem legjobban a látottak alapján.


Szerintem nyugodtan vedd meg. A mostani játék felhozatalból bőven az egyik legjobb game.

2021. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Csak a magad nevében beszélj ("nem vette meg senki, csak videókat láttunk", stb)! Megjelenés napján megvettem, azóta bele is toltam 45 órát.


Ha pedig te sem próbáltad, akkor hogy állíthatod: "A mostani játék felhozatalból bőven az egyik legjobb game."? A Youtube videók alapján?

2021. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigtoltam a demót, de a retro, original Resi feeling már nincs meg. Ahhoz kötelező lenbe a tps vagy fix kametanézet. Ettől függetlenül jól meg tudott újulni és jó játék. Erre elég kevés franchise képes.
2021. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alap angollal szerintem szótárral ülj neki vagy várj egy magyarítást. Pcre steamen van.
2021. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!