Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karakter átvitel ?

SSll kérdése:

Karakter átvitel ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A World of Warcraft Taurival játszom, és az a kérdésem lenne, hogy az egyik ismerősöm accuntjából az egyik karakterét szeretnénk átvinni az én accuntomra és ez lehetséges ingyen? Vagy mindenképp fizetni kell? Mert úgy hallottam , hogy ezt meglehet oldani 2x ingyen. Valaki tudna ebben nekem segíteni?:) köszönöm szépen előre is a válaszokat!!

2021. máj. 19. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Evermoon-Tauri szerver között lehet ingyen mozgatni 2x a karit. A karakter átadáshoz mindkettőtöknek VIPnek kell lenni 800+800 kredit, illetve az áthelyezés ára 800 kredit.


Kreditet vehettek goldért, trade channelben vagy discordon érdemes hirdetni, hogy vennétek

2021. jún. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!
2021. jún. 17. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk gondoltam a két hét alatt már összejött, de azért leirtam:D
2021. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!