Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 ben ha meghalt a macskám...

Sims4 ben ha meghalt a macskám és befogadtam a szellemét, attól valahogy meg lehet szabadulni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hívj ördögűzőt
2021. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A sírra kattintva nem lehet "Release spirit to the Netherworld" ? De ugye ez teljesen végleges és többet nem fogod látni a szellemet.

Vagy ha nem akarod, hogy teljesen eltűnjön a játékodból, akkor egyszerűen átrakhatod egy másik háztartásba. Ha a sír nálad van akkor ettől függetlenül vissza fog járni kísérteni, csak ne felejtsd el néha megerősíteni a kötelékét ezzel a világgal.

2021. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A síron már rég el van az kattintva, de a háztartásomban vannak a szellem állatok tehát én irányítom őket, úgy értettem, hogy befogadtam. És így nem tűnik el sose, de családszerkesztőbe kitöröltem őket, úgyhogy megoldottam így,elég nekem a sír is nem muszáj, hogy visszajárjonak.
2021. máj. 23. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, nem válasz de Te megvetted a sims4-et? Nagyon szeretném kipróbálni de sosem volt rá lehetőségem, megvenni sem. A 3-at le tudtam tölteni, de valahogy brutál gagyi volt. A karakterek csúnyák, a ház ilyen ósdi régi volt, tudtam kb 2 hűtő közül választani, mikor a sims2-ben a mai napig (mondjuk ott minden kiegészítőm megvolt) menő dolgok vannak, szép ruhák és karakterek. Nagy csalódás volt a 3 vagy nem tudom mi lehetett a baj. Kiegészítők hiánya?! De az egész nekem olyan volt mintha az lenne a régebbi játék! 😢 Ha nem megvetted hanem letöltötted a 4-et tudnál segíteni? :) Köszönöm nagyon!
2021. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha van Ncoreod vagy valami ismerősödnek onnan le tudod szedni ingyen a sims4 et az összes kiegészítővel:) plusz tudsz letöltenia. Thesimsresource oldalról ingyen rengeteg cuccot, ruhát, építkezést,házakat és be tudod tenni a játékodba😊
2021. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, sims3 ba is tudsz letölteni kiegeszitőket, modokat a the sims resource oldaról.
2021. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4Es Írj privátban szívesen segítek leszedni ha nincs lehetőséged megvenni. :)
2021. máj. 26. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!