Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megmondja, hogy milyen...

HappyGuy DJ kérdése:

Valaki megmondja, hogy milyen játék a Genshin Impact?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a játék alaptörténetét és a célját.
2021. máj. 26. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Alaptörténetét nem vállalom, hosszú lenne leírni, folyamatosan írják, jön egy patch akkor folytatódik ahol abbamaradt... YouTube a barátod vannak aktuális összefoglalók.


Gatcha játék. Random “lootbox”- ból esnek az itemek/karakterek. Itemeket lehet craftolni is és esnek játék közben is.

Alapvetően egy (MMO)RPG. MMO azért zárójeles mert nem kötelező, csak opcionális, ha bekapcsolod csak coop. Kapsz 4 alap karaktert, a többit Gatcha kell megszerezni. Gyűjtögetsz, farmolsz, bossokat/dungeonokat ütsz ki és felfedezed a világát. Szerintem fun game, csak vigyázz a pénztárcádra mert nagyon drága tud lenni. Szerintem 2 dolgot éri meg megvenni ha nem f2p vagy: a 30 napos welkin moon-t (ingame currency 30 napon keresztül) és a “battle pass” amit valahogy máshogy hívnak.

2021. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!