Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshin Impact karakter építés?

Genshin Impact karakter építés?

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok, ar20 és csak a 4 kezdő karakter van meg, ezen kivül C1 Fischl, Noelle és Xinyan (az egész karakter 20+ szintes). Az a probléma, hogy már sokszor találkozok erős ellenségekkel és vannak olyan feladataim ahol lvl. 30+ ellenségekkel kell harcoljak és vagy rengeteg időbe telik vagy karaktereim fele meghal.

Tudom még az elején nincsenek olyan jó artifact-jeim, de belőlük is biztos kilehet hozni valamit (ha kell akkor esetleg pontosan leírom miket használok). Csak 4* fegyvereim vannak, azokat is fejlesztettem már amennyire tudtam.

Most is Kaeya a legerősebb karakterem, úgymond, és ő is csak valami 100-130 dmg-t csinál, a crit dmg-t nem tudnám most megmondani, de az se sokkal több.

Őszintén még nagyon az artifact-eket se értem annyira, szóval azt, hogy 2-piece meg 4-piece és ilyenek.



2021. máj. 28. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
össze kell barátkozni magasabb szintű játékosokkal, akik tudnak neked segíteni a világodban
2021. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de ha lehetséges egyedül szeretnék játszani.
2021. máj. 28. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
később ne válts olyan gyorsan world levelt
2021. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek is ahogy a 2. válaszoló #3-as írta: tényleg ne váltogass world level-t míg elég tápos nem vagy.


Másodszor kik vannak a fő csapatodban pontosan és milyen pozícióban? Oké hogy leírtad kik vannak meg, de azt nem hogy kiket használsz(csak Kaeya-t írtad hogy legerősebbed).


Fegyvereket is jó lenne tudnunk hogy milyenek, hanyas szinten vannak, stb. Ugyanez a artifactokkal. Habár ha megmondod melyik karaktereket használod fixen akkor megmondom melyikek kellenek majd.


Illetve az is rendben hogy egyedül szeretnél majd játszani, de azért nem baj ha elején elfogadsz 1 kis segítséget. Nem mind1 hogy fél órákat kinlodsz 1-2 boss-al vagy segítséggel pár perc alatt megvannak.


Illetve írok neked mindjárt prívátban. Ha gondolod be tudok segíteni, és ingame ellátlak tanácsokkal ha szeretnéd, persze nem kötelező. Ha nem szeretnéd egyszerűen csak hagy figyelmen kivül amit prívátban írok.

2021. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem változtattam a world level-t.

Mellesleg a csapatomban Xinyan, Kaeya, Fischl és Lisa van, most nincs akit a legtöbbet használok, mert Xinyant és Kaeyat ugyanannyit használom, Fischlt és Lisat kevésebbszer.

Még a delután megmaradt 10 wish-em a kezdő banneren és megkaptam Nigguangot és Beidout, akikre ugyanúgy szeretnék gyúrni, főleg Beidoura, mert valószínűleg Lisara kicserélem.

Most, ha lehet könnyebben megszeretném oldani, hogy megtudd milyen fegyvereket és artifacteket használok, mert egyekként leírni ide hosszasabb időbe telne, esetleg játékon belül megtudnád nézni vagy ha van Discordod ott áttudnám küldeni.

Mellesleg köszi, hogy írtál! :)

2021. máj. 28. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még azt ajánlanám, hogy csak egy karakterre gyúrjál rá és a többit csak elemental reaction-höz használd. Lehet akár 20 szint különbség is a fő karakter és a többi között.

Lehet Kaeya a main DPS-ed, illetve azt ajánlanám, hogy cseréld ki Lisa-t a csapatodban Barbara-ra. A felfedezéshez, általános mászkáláshoz egyáltalán nem árt, ha van egy healer-ed, főleg az elején.


Persze mindenki úgy játsszon, ahogy szeretne és azokat a karaktereket használja, amik tetszenek neki, de team synergy mellett nem árt, ha ezeknek a feltételeknek is megfelel a csapat:

- Legalább egy pyro

- Legalább egy íjász

- Legalább egy healer

- Legyen olyan karakter, ami könnyen tud kristályokat törni (Klee vagy claymore user)


Ez most lehet, hogy bonyolultan hangzik, de nagyon sokféle módon lehet jó csapatot építeni. A jelenlegi szinteden viszont tényleg elég, ha csak választasz egy karaktert, ami tetszik és szinte csak azt fejleszted.

2021. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előbbi személyhez annyit tennék hozzá, hogy mondjuk ha Beidout is akarod használni, mellé Barbara is jó lesz


Emellett Xinyan és Beidou is, mivel az nagyobb reakció és szerencsére Xinyannak van némi pajzsa, ami megvéd a sebzéstől


Én még azt tanácsolnám, hogy ha esetleg talán mégis több karaktert akarsz fejleszteni, ne egyszerre, koncentrálj egyre aztán másik és másik, inkább azokat, akiket használsz, mert még úgymond nem kéne "pocsékolni" az erőforrást olyanra, akit nem használsz

2021. máj. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Őszintén Barbarara vagy healere annyira nincs szükségem a felfedezéshez, mert sose szoktam olyan kritikusan megsebesűlni. Ha Domainba megyek vagy valamilyen erősebb ellenséggel harcolok akkor viszem csak.

Igen, jelenleg egy karakterre fokuszálok csak és majd később azokra akiket többet szoktam használni.

2021. jún. 1. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!