Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy megy ki a házból a...

Hogy megy ki a házból a karakter a Gta online ba?

Figyelt kérdés

Eddig minden simán ment, elértem a 20 as szintet, majd eszembejutott hogy van egy ingyen autóm. Aktiváltam. Bemegyek a garázsba, sehol semmi, és csak a szobába megy vissza a karakter.

Nem tudok kimenni az utcára.



2021. jún. 2. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A garázsból úgy tudsz kimenni, ha a nagy garázsajtóhoz mész, ahol az autók állnak be.
2021. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként mit jelent, hogy aktiváltad az autót? A honlapon "megvetted"? Kaptál értesítést, hogy leszállították az autót? Mert nem egyből lesz ott, várni kell pár percet.
2021. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ment ki.

Tudom hogy kell kimenni, de nem ment ki a házból. A garázsból egyből a szobába ment. Onnan meg nem ment ki az utcára.

Úgy jutottam ki a házból hogy telefonon aktiváltam egy küldetést. Majd vettem egy másik házat az összekuporgatott pénzemből.

Itt már itt van a 2 autó, és ki is megy. :D

2021. jún. 2. 20:33
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi volt a szitu..

2021. jún. 2. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép. Én még nem nagyon jártam így, pedig van párezer órám a játékban.


Egyébként a GTA Online elég lassú és bugos, jobb ha hozzászoksz.

2021. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!