Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek meddig bírja még...

Szerintetek meddig bírja még a battlefield 4?

Figyelt kérdés
Ugye 2013-ban jelent meg,de még nem mondható halott játéknak. A battlefield hardline 2015-ben,de már haldoklik,a battlefield 3 2011-ben,és az is haldoklik.

2021. jún. 5. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A Hardline halott, a BF3-nak meg van egy minimális, de aktív közössége.


Ha jó lesz az idei BF, akkor erősen megcsappan a BF4 játékosainak száma, ha az EA szokás szerint elbassza, akkor továbbra is a BF4 marad az egyetlen modern BF, amit játszanak. (igen, a BF1 és a BFV is viszonylag aktív, de ezek 1-2. VH részek, plusz az 5 az egyik legrosszabb a szériában)

2021. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban tudnál nekem segíteni,hogy ha kihúzom az egeret és a billentyűzetet aztán bedugom a kontrollert(USB-s) és belépek egy meccsbe bf1-ben a karakterrel felfelé néz és nem tudom levinni a nézetet. Mért lehet ez és hogyan kell javítani?
2021. jún. 5. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én aktív bf3-om játékos vagyok, a mai napig van kb 10-20 szerver ami megy rendesen. :D
2021. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!